Hakkımızda

Hakkimizda

2015 yılında Çeşme'de cadde mağazamızla başlayan oyuncak satış operasyonumuz, 2017 yılından bu yana yarattığımız TOYHIPO markasıyla alışveriş merkezi içinde faaliyet göstermektedir. Dünyanın dört bir yanından güvenilir firmaların kaliteli ürünlerini, farklı yaş gruplarındaki çocuklara ve ailelerine mağazamız sayesinde ulaştırmaktayız.

Toyhipo markası özellikle 0-3 yaş grubu olmak üzere tüm çocukların ve ebeveynlerin oyuncakların kalitesi üzerindeki hassasiyetini dikkate alarak, sattığı oyuncakların seçiminde kendi çocuğuna tercih etmeyeceği hiç bir oyuncağı satmamayı ilke edinmiştir.

Markamızın çatısı altında Tamamı CE işaretli olan,  Avrupa Birliğince gerekli olan ürünün özelliğine göre; EN71 1-2-3-12, EN62115, EN60825, AZO Renklendirici, 1907/2006 Reach Phthalate testleriyle test edilmiş ve onaydan geçirilmiş ithal ürünlerin satışı gerçekleştirilmektedir.

Mağazamızda tüm dünyada satılan INTERTOY ürünleri ve markaları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra % 100 Yerli Sermaye ile üretimi TÜRKİYE'de yapılan oyuncakların satışını da ön planda tutuyoruz.

Tamamen yerli sermaye ile 7 yıldan uzun süredir Türkiye oyuncak sektöründe edindiğimiz özel yerin sorumluluğunda işimize saygı ve özellikle yaz aylarında tüm Türkiye'den ve dünyanın farklı noktalarından Çeşme'ye tatile gelen çocuklarımıza sevgi ile çalışmaya devam ediyoruz.

Mağazamız 365 gün boyunca açıktır. Şartlarımız ne olursa olsun yaşadığımız ve mağazacılık yaptığımız yerde 12 ay kesintisiz hizmet vererek tüm miniklerimize eşit imkan sağlamaya devam edeceğiz.

Whatsapp!