Toyhipo.com

Açık Hava ve Spor Oyuncakları

Toptan satış operasyonlarımızın yanında, 2004 yılından bu yana direkt olarak faaliyet verdiğimiz İzmir operasyonumuzda, kendi markalarımızı ve dünyanın dört bir yanından güvenilir firmaların kaliteli ürünlerini, farklı yaş gruplarındaki çocuklara ve ailelerine, Türkiye’ye dağılmış perakende mağazalar, marketler ve toptancı iş ortaklarımız aracılığı ile ulaştırmaktayız.

Yine tüm faaliyetleri İzmir ofisimizde yer alan profesyonel ekibimiz tarafından yürütülen Toyhipo markamız ile 0-3 yaş grubundaki çocuk ve annelerin hassasiyetini göz önünde bulunarak geliştirdiğimiz oyun ve oyuncak çeşitlerini; 2018 yılında faaliyete geçirdiğimiz TOYHİPO markamız ile ihtisaslaştığımız Aile Oyunları kategorisinde, farklı yaş grubuna hitap eden çeşitli kutu oyunlarını tüketicilerin beğenisine sunmaktayız.

Tamamı CE işaretli olan ürünler Avrupa Birliğince gerekli olan ürünün özelliğine göre; EN71 1-2-3-12, EN62115, EN60825, AZO Renklendirici, 1907/2006 Reach Phthalate testleriyle test edilmektedir.

% 100 yerli sermaye ile 50 yıldan uzun süredir Türkiye oyuncak sektöründe edindiğimiz özel yerin sorumluluğunda işimize saygı ve çocuklarımıza sevgi ile çalışmaya devam ediyoruz.

Diğer Ürünler

Whatsapp!